Vera Nilsson Färg och Form

438566

VERA NILSSON (1888-1979): "Fiskslakt", signerad VN, olja på duk, 34X43 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Vera Nilsson Färg och Form

Budhistorik (35 bud)
3080225
21 000
3080193
20 000
3080193
19 500
3080218
19 000
3080193
18 000

Slutpris SEK:
21 000
2 003 EUR, 2 253 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.