Gunnar Svensson Färg och Form

438563

GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Stilleben, signerad Svensson, olja på duk, ca 54x45 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Gunnar Svensson Färg och Form

Budhistorik (2 bud)

3080776
550
3064739
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.