Oskar Bergman Göteborg akvarell

438562

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Hamnmotiv - Ernström&co, Göteborg, signerad, akvarell, ca 38x58 cm

Kundcenter

Budhistorik (12 bud)
3064629
2 600
3064625
2 400
3064607
3064593
1 800
3064592
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.