Pelle Åberg oljemålning

438560

PELLE ÅBERG (1909-1964): Man i hatt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 26x21 cm

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3064499
7 200
3064487
7 000
3064481
6 800
3063614
6 600
3064476
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.