Lennart Jirlow färglitografi

438559

LENNART JIRLOW (född 1936): "De blå bergen", signerad och numrerad, färglitografi, 39x55 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3066454
1 400
3066450
1 300
3066444
3066446
3066444

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.