Krus Kina

438552

KRUS, keramik, Kina, 1900-tal, Yuanstil, delvis glaserad i svart, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 31

Krus Kina

Budhistorik (24 bud)
3057743
1 700
3057742
1 600
3057738
3057736
1 400
3057734
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.