D Roberts oljemålning

438551

D ROBERTS (England, 18/1900-tal): "Early Morning", signerad, olja på duk, ca 20x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

D Roberts oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3055855
3 400
3053968
3 200
3053968
3053631
2 800
3052559
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.