Jordi Arkö

438550

JORDI ARKÖ (född 1951): (4) Vikingar, signerade Jordi Arkö, litografier, ca 42,5x29 cm vardera

En med skadat glas

Fack 11

Jordi Arkö

Budhistorik (9 bud)
3057435
700
3057437
650
3057435
600
3057436
550
3057435
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.