Salvador Dali

438548

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 189/300, gjutarstämpel Scan, höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Konst, Skulpturer

Salvador Dali

Budhistorik (30 bud)
3065846
20 000
3065841
19 500
3065840
19 000
3065837
18 500
3065834
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 908 EUR, 2 146 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.