Soffbord design Kari Asikainen

438547

KARI ASIKAINEN, soffbord, Artek, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 80x80 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 19

Budhistorik (21 bud)
3056702
1 600
3056699
3056693
1 400
3056692
1 300
3056691

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.