Torsten Bergmark oljemålning

438542

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Hopp", olja på duk, monogramsignerad och daterad TB -64, ā tergo signerad och daterad Torsten Bergmark 1964 samt nr 782, utställningsetiketter, gåva till konstnärens syster, ca 52x42 cm

Tavelvagn 5

Torsten Bergmark oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3048435
3044940
3044384
500
3042669
3040829

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.