Jordi Arkö färglitografier

438541

JORDI ARKÖ (född 1951): Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Rum 7, Hylla 8

Jordi Arkö färglitografier

Budhistorik (8 bud)
3061203
2 800
3048576
3048572
3048570
3047045
950

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.