Taklampa i lackerad plåt

438509

TAKARMATUR, omkring 1900-talets andra hälft, lackerad metall, diameter ca 35 cm

Slitage, klippt sladd

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampa i lackerad plåt

Budhistorik (1 bud)

3057487
2017-02-07 19:29:47

2017-02-07 kl 19:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.