Bordslampa Ateljé Lyktan

438508

ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, i förkromad metall, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa Ateljé Lyktan

Budhistorik (6 bud)
3056294
550
3056226
500
3056293
450
3056226
3055480

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.