Stolar i mahognyfanér

438506

KARMSTOLAR, 3 st., STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, stoppad textilklädsel, sitthöjd ca 50 cm

Slitage

Hylla 9

Stolar i mahognyfanér

Budhistorik (6 bud)
3054501
600
3049283
550
3046772
500
3044469
450
3044456

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.