Clubfåtöljer skinn

438504

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn, textilklädd sittplymå, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 42 cm

Omfattande slitage, fläckar och skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Clubfåtöljer skinn

Budhistorik (4 bud)

3053573
3053393
750
3053389
500
3044454

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.