Anton Genberg oljemålning

438499

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Jämtland, signerad A. Genberg 1908, olja på duk, ca 46x61 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3055733
7 800
3053463
7 600
3055732
7 600
3053463
7 400
3055730
7 200

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.