Axel Lind oljemålning

438498

AXEL LIND (1907-2011): Lanskapsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 46x38 cm

Fack 34

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3051985
1 700
3057555
1 600
3051985
3057411
1 400
3051985
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.