Ingrid Ruin oljemålning

438497

INGRID RUIN (1881-1956): Kulla, signerad I Ruin, olja på duk, 54 x 44 cm

Duk med tryckmärke, mindre hål i marginalerna, smärre repor

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Ingrid Ruin oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3056079
3055277
1 700
3054622
1 600
3052813
3052812
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.