Ove Carlson akryl

438490

OVE CARLSON (född 1950): "Crusade", signerad a tergo Ove Carlson, akryl på duk, ca 100x100 cm, oramad

Repor

Rum 22

Ove Carlson akryl

Budhistorik (4 bud)

3057121
7 000
3044293
3 200
3041727
3040696

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.