Häst Dalarna

438488

DALAHÄST, 1900-talets första hälft, blåmålad med polykrom dekor, total höjd ca 21 cm

Lagat huvud, skador, slitage

Diverse, Allmoge

Häst Dalarna

Budhistorik (12 bud)
3056455
1 400
3051650
1 300
3051649
3049604
3047659

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.