Byrå vitmälad

438484

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, beslag i mässing, vitmålad, höjd ca 75, 85x47 cm

Skadad nyckel medföljer, bruksslitage

Rum 8

Byrå vitmälad

Budhistorik (16 bud)
3057178
3057176
3057174
950
3056533
900
3057172
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.