Edvin Öhrström skulptur Lindshammar

438479

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, Lindshammar, gjuten, glasmassa, märkt Lindshammar samt daterad och numrerad 1988, nr 101/175, höjd ca 39,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 5

Budhistorik (4 bud)

3042114
3041147
550
3040888
500
3040528

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.