Bordspendyl cloisonne

438473

BORDSUR, cloisonne, sekelskiftet 1800/1900-tal, flankerad av kolonner och putti, krön med dekor av rovfågel, höjd ca 60 cm

Slitage, visare med skador, nyckel saknas

Klockor/Ur, Metall

Rum 1

Bordspendyl cloisonne

Budhistorik (42 bud)
3057712
18 500
3057689
18 000
3057708
18 000
3057689
15 500
3057700
15 000

Slutpris SEK:
18 500
1 765 EUR, 1 985 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.