Tennljusstakar

438462

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, märkta undertill EW, höjd ca 13 cm

Mynningar med bucklor och skador

Metall

Monter 29

Tennljusstakar

Budhistorik (6 bud)
3056110
550
3055780
500
3047910
450
3046899
3043084

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.