Leksakshäst i plåt

438457

TRAMPHÄST, 1900-talets mitt, lackerad plåt, längd ca 110, höjd ca 72 cm

Slitage, fjädern fastspänd

Leksaker, Diverse

Hylla 6

Leksakshäst i plåt

Budhistorik (27 bud)
3056440
3051639
3056426
3051639
1 900
3056424
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.