Bertil Wahlberg oljemålning

438455

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Pojkar vid brygga, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 70x100 cm

Tavelvagn 16

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3056840
750
3056660
700
3056643
650
3056659
600
3056643
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.