Rottinggrupp 1900-tal

438454

ROTTINGGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av soffa, bord med glasskiva, 2 fåtöljer, sitthöjd 48, soffans längd 127 cm

Bruksslitage

Möbler, Diverse

Rum 22

Rottinggrupp 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
3057061
3057048
3057046
1 900
3057044
1 800
3057041
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.