Carl August Fahlgren oljemålning

438451

CARL AUGUST FAHLGREN(1819-1905): Skogslandskap, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1865, olja på pannå, ca 22x28 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (13 bud)
3056681
850
3054813
3040952
750
3054812
750
3040952
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.