Michael Qvarsebo oljemålning

438445

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Höstvision", signerad och daterad M Qvarsebo 82, olja på duk, ca 173x80 cm

Ändringar/tillägg
signerad M Qvarsebo

Rum 22

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3054289
3054287
3042568

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.