Sven X:et Erixson oljemålning

438444

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): Sydländskt landskap, signerad Sven Erixson, olja på duk, 40x48 cm

Smärre färgbortfall

Rum 6

Sven X:et Erixson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3054394
4 800
3054390
4 400
3054338
3 600
3054337
3054336
650

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.