X-et litografi

438442

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): Stockholmsmotiv, signerad Sven Erixson, färglitografi, 52x30 cm

Fack 1

X-et litografi
Budhistorik (9 bud)
3042648
700
3055548
650
3042648
600
3055546
550
3042648
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.