Sven Erixon litografi

438441

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): "I sminklogen", signerad S Erixson, färglitografi, 52x30 cm

Något gulnad

Fack 18

Sven Erixon litografi

Budhistorik (6 bud)
3056804
600
3055449
550
3051984
500
3051984
3054385

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.