Lennart Olausson Londonmotiv

438425

LENNART OLAUSSON (född 1944): Londonmotiv, signerad och daterad Lennart Olausson, London -86, olja på duk, 80x100 cm

Lennart Olausson Londonmotiv

Budhistorik (9 bud)
3060214
6 400
3048912
6 200
3047329
6 000
3047328
5 800
3045824
5 600

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.