Fåtöljer svart skinnklädsel

438422

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, mahogny med svart skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Skadad klädel, ytskador, ben med avskav

Möbler, Fåtöljer

Rum 15

Fåtöljer svart skinnklädsel

Budhistorik (7 bud)
3055666
550
3044549
500
3047896
500
3044549
450
3045419

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.