Certina herrarmbandsur

438400

CERTINA, modell Waterking 215, armbandsur, guld på stål, 1970-tal, mekaniskt urverk, datum, armband i läder, ej original, diameter 31 mm

Smärre repor

Klockor/Ur

Monter 20

Certina herrarmbandsur

Budhistorik (6 bud)
3046579
550
3046537
500
3046484
450
3046460
3042883

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.