Sideboard i valnöt

438398

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, fanérat i valnöt, tre dörrar, lådor med draghandtag i gulmetall, höjd ca 81, 150x43 cm

Smärre slitage och mindre märken

Rum 11

Sideboard i valnöt

Budhistorik (8 bud)
3057922
3057921
1 700
3057919
1 600
3057918
3057917
650

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.