Bordslampor

438397

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets 1970/80-tal, krom, höjd ca 43 cm

Belysning, Bordslampor

Bordslampor

Budhistorik

2017-02-13 kl 10:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.