Sideboard England

438392

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 80, 133x45 cm, nyckel medföljer

Slitage

Rum 3

Sideboard England

Budhistorik (8 bud)
3055836
1 400
3055813
1 300
3053318
3055811
3053318

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.