Stolar Danmark

438390

STOLAR, 4 st, furu, Danmark, 1900-talets andra hälft, stämpelmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Smärre skador, bruksslitage

Rum 20

Stolar Danmark

Budhistorik (25 bud)
3056779
3 400
3056657
3 200
3056022
3054533
2 800
3054612
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.