Bords/ vägglampor Hemi Light up the dark

438387

HEMI, bords / vägglampor, 1 par, vitmetall, 1960/70-tal, märkta "Hemi Typ 150", höjd ca 24 cm

Repor, bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Temaauktion

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

3070919
2017-02-13 09:39:12

2017-02-13 kl 10:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.