Wilfredo Lam färglitografier

438386

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982), (2): Figurkompositioner, en signerad, en numrerad 2/31, båda signerade i trycket Wilfredo Lam 1955, färglitografier, 25,5x35,5 cm

Rum 9, Vagga 3

Wilfredo Lam färglitografier
Budhistorik (4 bud)

3056770
600
3056767
500
3056765
3055759

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.