Rotarbeten

438378

KORGAR, 2 st., rotarbeten, 1900-talets början, höjd ca 14,5 cm, diameter 34-38 cm

Skador, lagningar

Diverse

Rum 7

Rotarbeten

Budhistorik (3 bud)

3056404
3056396
3044139

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.