Matbord

438376

MATBORD, 1900-talets slut, underrede i metall, skiva i stenimitation, höjd ca 71, diameter 100 cm

Repor, slitage, fläckar

Rum 4

Matbord

Budhistorik (28 bud)
3056564
4 400
3056571
4 200
3056564
3056565
3 800
3056564
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.