Figur Kina

438365

FIGUR, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålad, höjd ca 38 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 29

Figur Kina

Budhistorik (80 bud)
3057608
23 000
3057604
22 000
3057590
21 000
3057595
20 000
3057590
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.