Tallrikar Kina

438361

TALLRIKAR, 2 st, famille rose, diameter 23 cm, Kina, VAS omkring 1900, SKÅL, Japan 1900-tal.,

Skador

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina

Budhistorik (13 bud)
3053707
1 600
3051524
3051524
3052660
3051524

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.