Italiensk skola, Maria och Jesusbarnet

438352

ITALIENSK SKOLA (1600-tal), Maria och Jesusbarnet, olja på duk, 73x58 cm.

Expertis:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens:
Ermanno Lucinis samling (nr 174)

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (13 bud)
3091898
12 500
3091558
12 000
3091555
11 000
3091554
10 000
3091551
8 200

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.