Nordiska Kompaniet byrå

438347

NORDISKA KOMPANIET, byrå, 1910-tal, med intarsia i ädelträ samt grå stenskiva, lådor med mässingsbeslag, tillverkad för Nordiska Kompaniet, brickmärkt med mässingsbricka, höjd ca 81, 74x41 cm

Visst slitage, skiva med mindre nagg i bakkant

Rum 6

Nordiska Kompaniet byrå

Budhistorik (15 bud)
3055356
3055354
1 700
3055353
1 600
3055351
3053412
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.