Halvmånebord biedermeier 1800-tal

438345

HALVMÅNEBORD, biedermeier, 1800-talets första hälft, halvmåneformad skiva som kan fällas upp till runt bord, infälld låda i sargen, diameter ca 98, höjd 77 cm

Patina, slitage

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

3056931
3048482
3048235
3040582

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.