Allmogeinteriör oljemålning

438343

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Allmogeinteriör, otydligt signerad, olja på duk, ca 85x116 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Allmogeinteriör oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3053963
4 200
3044756
3048997
3044756
3 800
3048995
3 600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.